Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.02.2011 21:54:11 

Flyball LAVINA

2005-2006

2006

10. ZÁŘÍ 2006

MR VE FLYBALLU - MLADÁ BOLESLAV

Září byl pro nás smolný závěr sezóny. Bonnie měla krátce před porodem a tak měly nastoupit nové posily. Bohužel, ale dvě feny ( Sendy a Frixi ) onemocněly kašlem a na závody nemohly odjet. A aby toho nebylo málo, tak v Mladé Boleslavi začala kašlat i Tina a bylo po závodění . Statečný Elton, Jack a Bára si zaběhali pouze exhibičně. Ale celá Lavina si odtamtut odvezla ocenění za 3. místo v Purina Cupu.

26.SRPNA 2006

ZÁVOD - TRMICKÝ MÍČEK - TRMICE

Tak toto byl náš první turnaj, který byl celý v naší režii. V květnu se zrodil nápad a v srpnu byl realizován. Každý dělal co umí, kdo co neuměl, to se musel naučit. Počasí nám i celkem přálo, deštík byl jen slabý, to aby nám zavlažil. Na turnaj přijeli jen čtyři družstva a vlastě vše dopadlo úplně stejně jako v Brně. Takže jsme opět na 3. místě. Běhalo se ve složení: Elton, Tina, Jack a Frixii.

Výsledky: Round_Robin.xls (24 KB)  Lavina.xls (70 KB)  Double_Elimination.xls (19 KB) 

6. SRPNA 2006

MR BCCCZ - BRNO

Tentokrát jsme odjely do dalekého Brna, abychom si napravily reputaci z loňského roku. A podařilo se. Bonnie už byla v té době nakrytá, tudíš na své první velké závody v týmu vyrazila Frixie. Nějaké chybyčky se vyskytly, ale celkově nám to stačilo na 3. místo. Zde byli nahlášeni do sestavy Elton, Tina, Jack, Frixii a Arina.

Výsledky: Round_Robin.xls (53 KB)  Lavinaxls (79 KB)  Double_Elimination.xls (28 KB) 

Elton

25. ČERVNA 2006

ZÁVODY V PRAZE - LETŇANECH

Stejně jako v loni, jsme se díky našim fenkám nesešly v plné sestavě a proto jsme jako Lavina neběhaly. Holky se rozhodly, že budou hárat, tak měly útrum. Naše barvy hájili opět zažátečníci, Jana s Frixí a Renata se Syndy, které obsadily krásné 1. místo a také malá Miluška s Billim, která spolu s půjčenou Terezou a Cliffem doběhly na 2. místě.

Miluška a Frixi                              Billy                                                              

9.ČERVNA 2006

UKÁZKY - DUCHCOV

Na dnešní den jsme dostali pozvání na Duchcovské slavnosti, abychom návštěvníkům ukázali náš báječný psí sport. Bylo krásné počasí, lidí se také přišlo podívat dost a psiska se pěkně předváděli. Měli to jako trénink a moc se snažili.

       Frixi                                                                        Elton

6.KVĚTNA 2006

EAGER´S CUP - MEZINÁRODNÍ TURNAJ - TRMICE

První závody na domácí půdě. Turnaje se zůčastilo osm týmů, včetně dvou Německých a jednoho z Holandska a byl rozdělen do dvou divizí. Naše zaběhnutá a osvědčená čtyřka borderek nezklamala. nezkazili nic, jen Bonďa běžele dva běhy vedle a Tina jednou opravovala, ale jinak měli svůj den D. Boje to byly urputné, nakonec jsme o čumák prohráli boj o postup do finále s německým týmem Ball Amazonen. Ale Prágům už jsme 3. místo nepustily. No zadarmo to však nebylo. Borderky byly úplně vyčerpaný, avšak šťastný, že mi jsme měly radost. Myslíme, že jsme si zde udělaly dobrou reklamu a i divákům se akce líbila. Složení družstva: Elton, Tina, Bonnie, Jack a Arina, která nakonec ani nevyběhla.

Výsledky Laviny:

RR1div_dopol.xls (241 KB)  Lavina_EC.xls (134 KB)  Lavina_EC_odpol..xls (131 KB)  Double_Elimination_EC.xls (75 KB) 

Elton                                                              Tina                                                       na startu

neběhající Míša                                                Jack                                                        Lavina

21.-.23 BŘEZNA 2006

MR POLSKA - KATOWICE

Po poctivých trénincích jsme vyrazily na první letošní závody a to hned do Polska. Polovina týmu vyrazila již v pátek, to byla prezentace, trénink a rozběhy na nedělní finále jednotlivců. Všechny tři feny - Bonnie, Tina i Arina se nominovaly mezi 16 nejlepších. Večer nás pořadatelé zavezli do hotelu a večer nás pozvali na párty. Byli na nás moc hodní a strašně se snažili nám vyjít ve všem vstříc. V sobotu brzy ráno dorazila i druhá polovina týmu, Elton bohužel bez paničky, běhal s malou Miluškou. Samotné běhy začali po velmi pečlivém přezkoumání boxů. měření psů a krátkém rozběhu. Běhům ještě předcházelo slavnostní zahájení s představením všech družstev a jejich členů. I zde neklapalo vše tak jak by mělo. Elton byl dlouhou cestou vyčerpaný, bez své paničky, prostředí v hale mu také asi nesedělo. Zkazil několik rozběhů a tak zase jako náhrada nastoupila Arina. Ale i Stáňa nějak zazmatkovala a pustila Arinu moc brzy a ta se na trati střetla s Tinou. Pak už ty běhy nedopadly zrovna nejlépe a i proto jsme skončili na bramborovém 4. místě. Ale nasbírali jsme zase nové skušenosti a nové přátele v Polsku.

V něděli se začalo běhat až po skončení posuzování border kolií. Celá akce se totiž konala při konání mezinárodní výstavy.  Psi byli rozděleni podle časů do čtyř skupin a běhalo se každý s každým ve skupině. Po té postupovali dva z každé skupiny do pavouka. Největší úspěch měla Bonnie, kde s časem 4,70 s skončila na 3. místě.

pohled na halu                                                             vyhlášení výsledků

LEDEN - BŘEZEN 2006

Naše tréninky se přesunuly do jezdecké haly na Bukově. Přibyly i nové členky.

2005

9.ZÁŘÍ 2005

MR VE FLYBALLU - PRAHA - NOVÁ VES

Plné nadšení z nového sportu jsme se vypravili i se svými rodinami na Mistrovství republiky. Bylo vedro, okolí nic moc, voda žádná, o stromu ani nemluvě. Ale to nám nevadilo, hlavně když budeme závodit. Závodu se zúčastnilo šest týmů, jeden tým z Polska nedorazil. V dopolední části se nám nějak nedařilo, prozatím jsme skončili na pátem místě. Naše drahé polovičky sice fandili a hlavně radili seč mohli, ale pořád to nějak nešlo. Po polední pauze se běhalo již o umístění. Našim beruškám jsme do oušek pošeptaly, ať se ukážou a dají do toho vše. Bohužel Tina už toho měla opravdu dost a tak ji musela zastoupit Arina. Skoro babka dělala co mohla, Bonďa, Elton i Jack se mohli  přetrhnout, když se běhalo o postup do finále ( běh o první místo ). A opravdu se přetrhli, do finále jsme postoupily. Finále už ale psychicky nevydržel Elton, strašně se mu líbilo běhat k druhé nabíječce, ale i tak to byl úžasný adrenalin a vyběhané krásné 2. místo.

Elton                                                                         Jack                                                           ukončení turnaje

SRPEN 2005

Po závodech v Brně, jsme se rozloučily s naším cvičištěm v Chlumci a přestěhovali se do ZKO v Trmicích. I náš název se zkrátil na pouhé " Lavina" .

6. SRPNA 2005

MR BCCCZ - BRNO

Již v pátek jsme se sedly do aut a v poledne vyrazily směr Brno. V sobotu jsme stihly naše psí krasavce vystavit na klubové výstavě ( s opravdu velkými úspěchy ) a v neděli byl závod. Zúčastnilo se i družstvo z Polska, které si v sobotu v podvečer rozložili překážky a šli trénovat. Náš rozum nám velel, že mi ne, že naše borderinky potřebují na zítra odpočívat. A to byla zásadní chyba. Psiska byli pěkně vyvalený z jiného prostředí, atmosféry a hlavně z těch ( pro ně ) velkých překážek. No ale v druhé polovině turnaje  ( po dobrém obědě ) byli jak vyměněný a začali běhat. Stejně na víc jak 4. místo to nestačilo, poslední jsme však nebyli. Po urputném a těsném boji nás prazilo právě družstvo z Polska. Zde jsme ještě běhali pod názvem Chlumecká lavina. Při závěrečném ceremoniálu nám byl udělen pohár za největší objev tohoto turnaje a pokrok, který jsme udělali od soustředění.

ČERVENEC 2005

Kdosi dostal nápad zúčastnit se flyballového soustředění v Českém Brodě. Žádná netrhla partu a tak jsme si vyrazily oddechnout od rodin a užít si našich hafanů. Můžeme říct, že naši miláčkové tam udělali veliké pokroky, naučili se běhat, střídat, práci na boxu a určitě si s námi užili i spoustu legrace. Všem nám to dodalo tolik odvahy, že jsme se hned přihlásili na první velké závody.

ubytování                                              Bonnie                                                  Hanka a Tina

Elton                                                           Mirka a Jack                                     Lavina ( ještě " Chlumecká" )

24. ČERVNA 2005

ZÁVODY V PRAZE - LETŇANECH

naše první veřejné vystoupení, bohužel Bonnie a Tina začaly hárat a tak se dle pravidel flyballu nemohly závodu zúčastnit. Proto naše barvy hájil pouze Elton a Jack. A kluci se nedali vůbec zahanbit. V kategorii začátečníků obsadili nádherné 1. místo.

Elton                                                                                            Jack                                                          Mirka, Míša, Miluška

                                                  

BŘEZEN 2005

čtyři stejně nadšený holky s borderkama se domluvily a začaly trénovat flyball a zde začala naše historie

Elton, Jack, Bonnie, Tina

TOPlist