Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.02.2011 21:54:11 

Flyball LAVINA

Na této stránce najdete přehled výsledků a úspěchů našich družstev.

LAVINA ALFA

Turnaj Datum Umístění Divize Nej. čas Složení družstva
MR Mladá Boleslav 5.9.2010 1.místo I.   Zef, Elton, Coudy, Arty, Skapy
Happy míček Litoměřice 14.-15.8.2010 1.místo I.   Zef, Elton, Coudy, Arty
MR BCCCZ Brno 8.8.2010 2.místo I. 17,51 Zef, Elton, Coudy, Arty, Skapy
ME Belgie - Brecht 2.-4.7.2010 3.místo II. 17,80 Zef, Elton, Arty, Coudy, Skapy
M.E.D´s Trophy 22.5.2010 1.místo I. 18,42 Coudy, Elton, Bonnie, Zef, Skapy, Arty
Eager´s Cup 8.-9.5.2010 1.místo I. 18,05 Coudy, Elton, Zef, Arty, Enigma

ROK 2009

Rychlejší než vítr Mělník 11.10.2009 2.místo I. 17,88 Elton, Bonnie, Coudy, Zef, Amy, Ange
MR Mladá Boleslav 6.9.2009 1.místo I. 18,32 Elton, Bonnie, Coudy, Zef, Amy, Ange
Happy míček Litoměřice 22.-23.8.2009 2.místo I. 18,29 Elton, Bonnie, Coudy, Zef, Archie
Vídeň Rakousko 15.-16.8.2009 1.místo I. 18,53 Elton, Bonnie, Coudy, Zef
MR BCCCZ Brno 2.8.2009 2.místo I. 18,19 Elton, Bonnie, Coudy, Zef, Archi, Amy
Turnaj sladkých nadějí Praha 27.-28.6.2009 2.místo I. 19,34 Coudy, Zef, Darth, Abby
Weiden Německo 5.-6.6.2009 1.místo I. 19,21 Bonnie, Coudy, Zef, Eny, Gogo
Eager´s Cup Trmice 9.-10.5.2009 1.místo I. 18,35 Elton, Bonnie, Coudy, Zef, Jammie, Jack

ROK 2008

MR Mladá Boleslav 13.9.2008 2.místo I. 19,13 Elton, Bonnie, Jammie, Coudy, Kia
Trmický míček Trmice 23.8.2008 3.místo I. 19,35 Elton, Bonnie, Jack, Kia, Jammie, Coudy
ME Mladá Boleslav 4.-6.7.2008 3.místo III. 18,97 Elton, Bonnie, Kia, Jack, Jammie, Coudy
Pohár sladkých nadějí Prah 22.6.2008 5.místo I. 19,59 Elton, Bonnie, Jammie, Jack, Kia, Bára
Eager´s Cup Trmice 3.5.2008 3.místo II. 20,38 Jammie, Kia, Jack, Bára

ROK 2007

Acana Cup České Budějovice 14.10.2007 2.místo I.   Elton, Jack, Kia, Arina, Billy
O budějovickou tlapku 13.10.2007 4.místo I. 20,29 Elton, Jack, Bára, Kia
MR Mladá Boleslav 9.9.2007 4.místo I. 19,73 Elton, Bonnie, Jack, Kia, Tina
Trmický míček Trmice 26.8.2007 4.místo I. 19,69 Elton, Bonnie, Jack, Kia, Tina
Pohár sladkých nadějí Praha 24.6.2007 2.místo I. 20,40 Elton, Bonnie, Tina, Bára
Eager´s Cup Trmice 5.-6.5.2007 3.místo II. 19,71 Elton, Bonnie, Jack, Bára, Sendy
MR Polska Katowice 13.-17.3.2007 4.místo I. 20,94 Elton, Bonnie, Jack, Bára, Sendy

ROK 2006

MR Mladá Boleslav 10.9.2006 ex I. exhib. Elton, Jack, Bára
Trmický míček Trmice 26.8.2006 3.místo I. 21,04 Elton, Jack, Tina, Frixi
MR BCCCZ Brno 6.8.2006 3.místo I. 21,52 Elton, Jack, Tina, Frixi
Eager´s Cup Trmice 4.5.2006 3.místo I. 21,07 Elton, Bonnie, Jack, Tina, Arina
MR Polska Katowice 24.-26.3.2006 4.místo I.   Elton, Bonnie, Jack, Tina, Arina

ROK 2005

MR Nová Ves 4.9.2005 2.místo I. 22,82 Elton, Bonnie, Tina, Jack, Arina
MR BCCCZ  Brno 7.8.2005 4.místo I. 23,44 Elton, Bonnie, Tina, Jack

LAVINA BETA

Turnaj Datum Umístění Divize Nej. čas Složení družstva
MR Mladá Boleslav 5.9.2010   I. 19,56s Fleck, Bonnie, Megi, Enigma, Beliska, Gardon
Happy míček Litoměřice 14.-15.8.2010 2.místo II. 20,22 Fleck, Bonnie, Megi, Beliska, Míšan, Enigma
ME Belgie - Brecht 2.-4.7.2010 2.místo IX. 21,05 Fleck, Bonnie, Gardon, Jack, Megi
Turnaj sladkých nadějí 19.6.2010 2.místo IV. 21,18 Fleck, Gardon, Míšan, Enigma, Skapy, Megi
M.E.D´s trophy 22.5.2010 5.místo III. 22,75 Fleck, Gardon, Enigma, Dagi, Megi, Billy
Eager´s Cup 8.-9.5.2010 4.místo V. 23,46 Gardon, Míšan, Jack, Billy, Fleck, Dagi

ROK 2009
 
Happy míček Litoměřice 22.-23.8.2009 5.místo III. 24.17 Jack, Billy, Gardon, Ajka, Noe,Dagi
MR BCCCZ Brno 2.8.2009 7.místo II. 24,67 Jack, Billy, Noe, Gardon, Ange
Turnaj Sladkých nadějí Praha 27.-28.6.2009 4.místo III. 23,78 Jack, Billy, Ajka, Noe, Amy

ROK 2008

MR Mladá Boleslav 13.9.2008 3.místo III. 25,20 Arina, Jack, Míša, Ajka, Gaston
Trmický míček Trmice 23.8.2008 5.místo II. 28,10 Arina, Ajka, Gaston, Míša, Billy
MR BCCCZ Brno 10.8.2008 3.místo I. 18,76 Elton, Bonnie, Jack, Kia, Jammie, Coudy
ME Mladá Boleslav 4.-6.7.2008 1.místo VIII. 25,07 Arina, Bára, Míša, Ajka, Gaston
Pohár sladkých nadějí Praha 22.6.2008 5.místo II. 29,09 Arina, Míša, Ajka, Gaston, Billy
Eager´s Cup Trmice 3.5.2008 1.místo IV. 29,09 Arina, Míša, Ajka, Gaston, Billy

ROK 2007

O budějovickou tlapku 13.10.2007 4.místo II. 25,20 Arina, Sendy, Ajka, Baby
Trmický míček Trmice 26.8.2007 4.místo II. 26,43 Arina, Sendy, Eimy, Ajka
Pohár sladkých nadějí Praha 24.6.2007 3.místo II. 26,09 Arina, Sendy, Eimy, Ajka

 


LAVINA OMEGA

Turnaj Datum Umístění Divize Nej. čas Složení družstva
Happy míček Litoměřice 14.-15.8.2010 4.místo II.   Dag, Gala, GouGou, Adélka, Jack
MR BCCCZ Brno 8.8.2010 1.místo III.   Dag, Gala, GouGou, Adélka, Fleck
Eager´s Cup 8.-9.5.2010 1.místo V. 20,11 Dag, Jamie, Gala, Skapy, GouGou

ROK 2009

Happy míček Litoměřice 22.-23.8.2009 4.místo III. 22,39 Bony,Adélka, Jamie, Belina, Gala


Dvojice, jednotlivci...

Turnaj Datum Umístění Divize   Závodící
Turnaj Sladkých nadějí Praha 27.-28.6.2009 2.místo II. dvojice Adélka, Eliška
Turnaj Sladkých nadějí Praha 27.-28.6.2009 1.místo II. dvojice Gardon, Grim
Turnaj Sladkých nadějí Praha 27.-28.6.2009 4.místo I. dvojice Bony, Enigma

ROK 2006

Pohár sladkých nadějí Praha 25.6.2006 1.místo čas 12,47 dvojice Sendy, Frixi
Pohár sladkých nadějí Praha 25.6.2006 2.místo čas 8,59 dvojice Billy, Clif
MR Polska Katowice 24.-26.3.2006 3.místo čas 4,70 jednotlivci Bonnie
TOPlist